DERMOUTURE kolagénová výplň pier a Sugar Lips cukrový peeling

DERMOUTURE kolagénová výplň pier a Sugar Lips cukrový peeling

NOVINKA ŠPECIÁLNY BALÍČEK

Set pre krásne a plné pery

16,65 €

Import kód: 20180111

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DERMOFUTURE

Výnimočný set pre nádherné pery:

- DERMOFUTURE kolagénová výplň pier je klinicky overená výplň na pery! Alternatívou k trvalému zväčšovaniu pier je DERMOFUTURE sérum, ktoré zväčšuje a vypĺňa pery. Klinicky dokázané, vďaka svojej mikronizovanej štruktúre a obsahu Super Size komplexu, pery získajú farbu, pevnosť, stimuluje sa krvný obeh, čím sa prekrvia a pôsobia ako vankúš.
Inovatívna technológia nielenže vypĺňa pery, ale rovnako odstraňuje nepríjemné viditeľné vrásky v okolí úst. Vitamín B5 ľahko preniká hlboko do kože, znižuje stratu vody cez pokožku,účinne ju zvlhčuje a dodáva jej jemnosť a elasticitu. Vitamín E, tiež nazývaný vitamín mládeže, je jedným z najúčinnejších voľných radikálov zodpovedných za predčasné starnutie kože, účinne a rýchlo preniká a posilňuje ochranné bariéry. Výsledkom tohto účinku je obnovenie lipidových vrstiev, kolagénových a elastínových vlákien v epidermis a zvýšenie ich ochrany pred vonkajšími faktormi. Ricínový olej prináša fantastické výsledky vo forme dlhotrvajúceho zvlhčovania a lesku.
Už po prvých 5 minútach od aplikácie klinické štúdie potvrdzujú výrazne väčšie pery a viditeľnú elimináciu vrások. Po 28 dňoch používania sú pery prirodzene vyplnené a vrásky zmiznú.

- SUGAR LIPS Peeling na pery je jedinečný produkt pre krásne hladké pery zbavené nadbytočnej a odumretej kože. Obsahuje: Rastlinnú vazelínu, cukor, mangové maslo, rycínový olej a avokádový olej.

POUŽITIE: Po dôkladnom očistení tváre vykonáme jemnú maáž pokožky pier nanesením primeraného množstva peelingu Sugar Lips a krúživymi pohybmi masírujeme cca 2 min. Po osušení nansesieme DERMOFUTURE kolagénovú výplń pier na pokožku pier a v jej tesnom okolí pre dôkladné pôsobenie a elimináciu vrások. Procedúru vykonávame ideálne pred spaním.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info