DERMOFUTURE výplň pier s kyselinou hyalurónovou

DERMOFUTURE výplň pier s kyselinou hyalurónovou

NOVINKA

Klinicky vyvinutý zväčšovač pier

12,29 €

Import kód: 20182005

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DERMOFUTURE

Vďaka kyseline hyalurónovej zlepšujeme tvar a kontúry pier, zdokonalí sa ich asymetria a pery sa opticky a viditeľne zväčšia. Pôsobením séra docielime vyhladenie vrások v okolí úst aj na pokožke pier. A to všetko neinvazívne so zachovaním prirodzeného vzhľadu.

Alternatívou k trvalému zväčšeniu pier je HYALURONIC LIP FILLER, ktorý zväčšuje a plní pery. Má klinicky preukázané výsledky kvôli mikronizovanej štruktúre a obsahu kyseliny hyalurónovej. Vďaka svojim fyzikálno-chemickým vlastnostiam zvyšuje hydratáciu v oblasti pier, vďaka čomu je pokožka flexibilnejšia a odolná voči tvorbe vrások. Inovatívna technológia nielenže nedráždi pery, ale stimuluje ich hladkosť a vypĺňa nepríjemné vrásky okolo úst.

Kolagén obsiahnutý v sére je zodpovedný za pružnosť pokožky, pery sú vďaka nemu pevné a plné. Super veľkokapacitný komplex kyseliny hyalurónovej a kolagénu prekrvuje pokožku pier a preniká do jej hlbších vrstiev, kde toto spojenie pôsobí ako výplň.

Klinické testy preukázali vidteľné výsledky už krátko po aplikácii, konečný efekt je však badateľný po ukončení 28 dňovej pravidelnej aplikácie.

POUŽITIE:

Nanesieme na očistenú pokožku pier ideálne pred spaním kvôli nerušenému pôsobeniu. 

otázka

, 20.05.2018 20:32:46

zaujíma ma pripravok na zväčšovanie pier na koľko použití vydrží?

Re: otázka

, 20.05.2018 21:43:31

Obe séra sú navrhnuté tak,aby pokryli použitie počas 28 dní-teda dobu,ktorú je odporúčané dodržať pre dosiahnutie 100% výsledku pri každodennom používaní.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info