DERMOFUTURE výplň pier s kolagénom

DERMOFUTURE výplň pier s kolagénom

NOVINKA

Klinicky vyvinutý zväčšovač pier

12,29 €

Import kód: 20182004

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DERMOFUTURE

Klinicky overená výplň na pery! Alternatívou k trvalému zväčšovaniu pier je DERMOFUTURE sérum, ktoré zväčšuje a vypĺňa pery. Klinicky dokázané, vďaka svojej mikronizovanej štruktúre a obsahu Super Size komplexu, pery získajú farbu, pevnosť, stimuluje sa krvný obeh, čím sa prekrvia a pôsobia ako vankúš.

Inovatívna technológia nielenže vypĺňa pery, ale rovnako odstraňuje nepríjemné viditeľné vrásky v okolí úst. Vitamín B5 ľahko preniká hlboko do kože, znižuje stratu vody cez pokožku,účinne ju zvlhčuje a dodáva jej jemnosť a elasticitu. Vitamín E, tiež nazývaný vitamín mládeže, je jedným z najúčinnejších voľných radikálov zodpovedných za predčasné starnutie kože, účinne a rýchlo preniká a posilňuje ochranné bariéry. Výsledkom tohto účinku je obnovenie lipidových vrstiev, kolagénových a elastínových vlákien v epidermis a zvýšenie ich ochrany pred vonkajšími faktormi. Ricínový olej prináša fantastické výsledky vo forme dlhotrvajúceho zvlhčovania a lesku.

Už po prvých 5 minútach od aplikácie klinické štúdie potvrdzujú výrazne väčšie pery a viditeľnú elimináciu vrások. Po 28 dňoch používania sú pery prirodzene vyplnené a vrásky zmiznú. 

POUŽITIE:
Aplikujeme na očistenú pokožku pier, ideálne počas voľných dní bez makeupu a necháme pôsobiť. Najefektívnejší účinok dosiahneme použitím večer pred spaním. 

Dobrý deň...nie,je to číre sérum,kt...

, 26.05.2018 12:26:18

Dobrý deň...nie,je to číre sérum,ktoré sa nanáša na očistenú pokožku pier. Ihla je na obrázku zobrazená len ako alternatíva k invazívnemu zväčšeniu ;)

Dobrý deň, mám otazočku...aplikuje s...

, 26.05.2018 11:52:45

Dobrý deň, mám otazočku...aplikuje sa to injekcne, vpichuje sa do pier???

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info