Vitajte v Bonusovom programe Babsee,

vážime si vašu dôveru a návštevnosť obchodu, takisto každú činnosť, ktorou prispievate k nášmu rozvoju a preto vás, milé naše Babsee zákazníčky, chceme spravodlivo a s radosťou odmeniť za vašu interakciu a v neposlednom rade i za samotný nákup.

Náš KREDITNÝ BABSEE SYSTÉM vám umožňuje získať kredity za nasledujúce úkony:

* REGISTRÁCIA a NÁSLEDNÉ PRIHLÁSENIE SA = 10 Babsee kreditov

* Z OBJEMU VAŠEJ OBJEDNÁVKY = počet Babsee kreditov závisí od výšky vašej objednávky, predstavuje však sumu objednávky s DPH vydelenú hodnotou 5, to znamená napr.: Suma objednávky predstavuje 20 Eur, je vydelená hodnotou 5, získavate tak 4 Babsee kredity na vaše bonusové konto.

...A čo je úplne najdôležitejšie - vašimi Babsee kreditmi môžete následne platiť za vaše nákupy po dosiahnutí dostatočného objemu kreditov, ktorý zodpovedá aktuálnej hodnote vašej objednávky :)

Stav Vašich kreditov si môžete kontrolovať po prihlásení do svojho účtu v sekcii BONUSOVÝ PROGRAM - BABSEE KREDITY, kde napravo vidíte aktuálnu hodnotu kreditov ako aj výpis transakcií, ktorými ste kredity získali. 

Pozn.: 1 Eur = 5 kreditov

Takže milé Babsee-nky, buďte krásne, sebavedomé, štastné, pozitívne a žiarivé každý deň...Veríme, že naše produkty vám k týmto statusom úspešne dopomôžu a my vás za odmenu spätne obdaríme :)

 

b

 

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info